foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Warto odwiedzić

kuratorium kielce


gmina strawczyn herb


bip


 

 ePUAP logo ESP


mein

 

Wykaz  kół zainteresowań  w roku szkolnym 2022/2023    

 klasy 0-III  

Nazwa zajęć 

Adresaci 

Termin i miejsce zajęć 

Osoba prowadząca 

Uwagi 

Klaskanie, tupanie, śpiewanie 

Oddziały przedszkolne 

Wtorek 16.10-17.10 

sala gimnastyczna 

A.Wilk 

Z wyjątkiem 25.10; 22.11; 20.12; 24.01 

Rysuję, koduję,programuję 

Ib 

Piątek 12.25-13.10

 sala nr 6 

A.Wieczorek 

 

Koło muzyczne 

1a 

 1 b 

Poniedziałek  

 8:00 – 8:45

Piątek 11:35 –12:20 

sala muzyczna 

A.Piotrowska 

 Zajęcia w każdej klasie odbywają się co drugi tydzień.

Mała igiełka 

II a 

Piątek 10.45-11.30 

sala muzyczna 

M. Perzowicz 

 

Zagraj, aby nauczyć się więcej

II b 

Poniedziałek 9.40-10.25 

sala muzyczna 

E.Żelazna 

 

Akademia Twórczego Myślenia

3 a 

wtorek 10:45 – 11:30 sala nr 6 

J. Smolarczyk 

 

Origami 

III b 

Środa 12.25-13.10 

sala nr 1 

P.Pióro 

 

Motoryka małego smyka 

Ia, Ib, IIa, IIIb 

Poniedziałek 12.25-13.10 

mała sala gimnastyczna 

A.Wydrych 

Zajęcia odbywają się co drugi tydzień

- w klasach IA i IB

- w klasach IIA i IIIB  

Koło muzyczne

Ia,Ib,II a, III b 

Środa 13.30 - 14.15

sala muzyczna 

J.Kasprzyk 

 

Akrobatyka dla smyka

I-III 

Środa 13.30-14.15 

sala gimnastyczna 

R. Sobczak 

 

TUS- Trening Umiejętności Społecznych 

I-III 

Czwartek 15.10-16.10 

gabinet psychologa 

M. Swat 

 

Terapia ręki 

I-III 

Poniedziałek 13.15-14.20 

sala nr 1 

K. Pieprzyk 

 

Mali kucharze

I-III 

Wtorek 16.10-17.10- 

świetlica szkolna 

P. Misztal 

Z wyjątkiem 25.10; 22.11; 20.12; 24.01 rodzice ponoszą koszty materiałów 

Zajęcia szachowe 

II - III 

Kl. III a wtorek 12.25-13.10 sala nr 8 

Kl. III b czwartek 12.25-13.10 sala nr 8 

Kl. II a piątek 14.20-15.05 sala nr 7 

Kl. II b czwartek 8.00-8.45 

sala nr 7 

M. Zieliński 

Klasy III co tydzień, 

Klasy II  co dwa tygodnie na przemian. 

 Drużyna zuchowa

II-III 

 

Dziewczynki -  poniedziałek 15.10-16.10

 Chłopcy - środa  15.10 -16.10

 J.Smolarczyk

 

 Zajęcia taneczne

 I-II

Ia – czwartek 8.00-8.45

I b- piątek 9.40-10.25

II a- wtorek 12.25-13.10

II b- czwartek 12.25-13.10

duża sala gimnastyczna

 R. Sobczak

Zajęcia w klasach IA i IB odbywają się co tydzień

Zajęcia w klasach II  odbywają się co drugi tydzień.

Kolor czerwony – zajęcia w ramach gdd/ppp

Kolor niebieski – zajęcia w ramach godzin dostępności

Copyright © 2023 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku Rights Reserved.