foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Warto odwiedzić

kuratorium kielce


gmina strawczyn herb


bip


 

 ePUAP logo ESP


mein

 

Wykaz kół zainteresowań  w roku szkolnym 2022/2023    

klasy IV-VIII 

Nazwa zajęć 

Adresaci 

Termin i miejsce zajęć 

Osoba prowadząca 

Uwagi 

Makramowe Lowe 

IV-VI 

Wtorek, 16:10 do 17:10, sala nr 4

Sylwia Majos-Wilczkowska 

z wyjątkiem 25.10; 22.11; 20.12; 24.01 rodzice ponoszą koszty materiałów 

Koło polonistyczne  

Va 

Czwartek 13.30-14.15

sala nr 13 

Ewelina Stolarczyk 

 

SKS w ramach Programu Klub 2022 

V b

Poniedziałek

9.40-10.25 

sala gimnastyczna

Marcin Zieliński

 

Koło fotograficzne 

V-VI 

Środa 13.30 

sala nr 15

Jarosław Skoczylas 

 

Koło przyrodnicze 

V b 

Wtorek 14.20 - 15.05

sala nr 15 

Anna Stankiewicz 

Naprzemiennie

 z Superkoderami

 zgodnie z harmonogramem 

#SuperKoderzy 

V b 

Wtorek 14.20 - 15.05 

 sala nr 15 

Anna Stankiewicz 

Naprzemiennie z kołem przyrodniczym zgodnie

 z harmonogramem 

#SuperKoderzy 

V b 

Piątek 13.30-14.15

 sala nr 16 

Joanna  Ciołak 

zgodnie

 z harmonogramem 

SKS w ramach Programu Klub 2022 

V b 

Poniedziałek

9.40-10.25 

sala gimnastyczna

Marcin Zieliński 

 

Koło teatralne 

Va, Vb 

Wtorek, 13.30-14.15

mała sala gimnastyczna 

Bogusława Górniak 

 

Koło plastyczne

VII, VIIIb

Piątek 14.20-15.05

sala nr 16

Joanna Ciołak

 

Szkolny zespół muzyczny

IV-VIII

Poniedziałek

 13.30-14.15

sala muzyczna

Zbigniew Wójcik

 

Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalne-społecznie

IV-VIII

Wtorek 15.10 -16.10  sala nr 9

Agnieszka Piątek

 

SKS w ramach Programu SKS 2022 

VII-VIII

Piątek 12.25-14.15 

sala gimnastyczna

Marcin Zieliński 

 

Zajęcia przygotowujące do egzaminu j.angielski

VIII a

Piątek 14.20-15.05

sala nr 13

Alicja Gos

1 i 3 piątek miesiąca

Zajęcia przygotowujące do egzaminu  j.polski

VIII a

Piątek 14.20-15.05

sala nr 13

Bogusława Górniak

2 i 4 piątek miesiąca

Zajęcia przygotowujące do egzaminu j.angielski

VIII b

Czwartek 14.20-15.05

sala nr 15

Błażej Bujała

1 i 3 czwartek miesiąca

Zajęcia przygotowujące do egzaminu j.polski

VIII b

Czwartek 14.20-15.05

sala nr 15

Agnieszka Harabin

2 i 4 czwartek miesiąca

Zajęcia przygotowujące do egzaminu matematyka

VIII a, b

Wtorek 15.10-15.55

sala nr 15

Justyna Kowalczyk-Knap

1 i 3 wtorek 8a;

2 i 4 wtorek 8b

Kolor czerwony – zajęcia w ramach gdd/ppp/inne

Kolor niebieski – zajęcia w ramach godzin dostępności

Copyright © 2023 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku Rights Reserved.