foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Warto odwiedzić

kuratorium kielce


gmina strawczyn herb


logo ministerstwo

Samorząd Uczniowski pamięta o Dniu Matki

Samorząd Uczniowski pamiętał o tegorocznym Dniu Matki. Kochane Mamy, zapraszamy Was do obejrzenia krótkiego filmiku przygotowanego przez Zarząd SU

FILM

Walentynki

Na dzień 14 lutego wszyscy czekają z utęsknieniem, ciekawością i pojawiającym się w głowie pytaniem- czy dostanę w tym roku walentynkę i od kogo?

Czytaj więcej: Walentynki

Apel podsumowujący I semestr

24 lutego odbył się apel szkolny przygotowany przez Młody Samorząd Uczniowski klas I – III i Samorząd Uczniowski klas IV – VI. Apel prowadzili opiekunowie samorządów: p. Dorota Bielacha, p. Dorota Szczypiór, p. Marcin Zieliński i przewodnicząca Samorządu Jagoda Nowak.

Czytaj więcej: Apel podsumowujący I...

Zabawa karnawałowa i Walentynki – podsumowanie akcji Samorządu Uczniowskiego

Już pierwszego dnia po feriach dało się czuć atmosferę zbliżających się Walentynek. W poniedziałek 10 lutego pojawiły się w szkole skrzynki pocztowe, przygotowane przez Samorząd Uczniowski, do których uczniowie mogli wrzucać kartki walentynkowe dla swoich sympatii.

Czytaj więcej: Zabawa karnawałowa i...

Mikołajki w Naszej Szkole!

6 grudnia to magiczny dzień. Na korytarzach rozbrzmiewają rozmowy o prezentach, tych, które już zostały wręczone i o tych, na które czeka się jeszcze z niecierpliwością. W całej szkole dominuje nastrój świąteczny.

Czytaj więcej: Mikołajki w Naszej...

STOP PLASTIKOM!!!

W październiku Zarząd Małego Samorządu Uczniowskiego napisał list i spotkał się z panią dyrektor Henryką Cisowską, wychodząc z propozycją ograniczenia używania plastiku na terenie szkoły.

Czytaj więcej: STOP PLASTIKOM!!!

Copyright © 2020 High School Rights Reserved.