foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Warto odwiedzić

kuratorium kielce


gmina strawczyn herb


logo ministerstwo

logo chronimy dzieci"Chronimy Dzieci" - program profilaktyki przemocy wobec dzieci 

Nasza szkoła przystąpiła do programu „Chronimy dzieci”, którego autorem i koordynatorem jest Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę.

Czytaj więcej: "Chronimy Dzieci" -...

Bezpieczeństwo w sieci - informacje dla rodziców

Internet to jedno z najważniejszych mediów. Jego wartość zwłaszcza w obecnej sytuacji jest nieoceniona, służy do pracy i nauki, jest narzędziem komunikacji i źródłem rozrywki.  Ma wiele zalet, niestety może być wykorzystywany również do szkodliwych, złośliwych czy przestępczych działań. Na zagrożenia występujące w sieci narażone są przede wszystkim dzieci. 

Co rodzice wiedzieć powinni?

ogloszenie

 

Drogi Rodzicu!!!!!

Skorzystaj z informacji, jak pomóc swojemu dziecku w zdalnym uczeniu się i jak zachęcać go do nauki.

PORADY

Drodzy Uczniowie i Rodzice!

pedagogSytuacja w jakiej znaleźliśmy się jest trudna dla nas wszystkich. Z dnia na dzień zaczęliśmy funkcjonować w rzeczywistości, gdzie bezpośredni kontakt z drugim człowiekiem jest ograniczony. Ze względu na ten fakt zachęcam Państwa i Was Uczniowie do kontaktu mailowego, gdzie służę wsparciem i pomocą - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozdrawiam

Edyta Durlik

pedagog szkolny

Prawa i obowiązki uczniów

W dniu 18 lutego odbył się apel, podczas którego uczniowie klasy VII przypomnieli o prawach i obowiązkach uczniów oraz o obowiązującym w naszej szkole systemie kar i nagród.

Czytaj więcej: Prawa i obowiązki uczniów

Drodzy Uczniowie! Drodzy Rodzice!

W naszej szkole funkcjonuje „Skrzynka zaufania”. Za jej pośrednictwem można przesyłać informacje o problemach i niepokojących sytuacjach pojawiających się w szkole.

Czytaj więcej: „Skrzynka zaufania” -...

Copyright © 2020 High School Rights Reserved.