foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Warto odwiedzić

kuratorium kielce


gmina strawczyn herb


logo ministerstwo

Głosuj na naszą szkołę!!!

Zostaliśmy nominowani do nagrody w plebiscycie Szkoła Roku 2021!

Nasza szkoła została zaproszona do największego plebiscytu edukacyjnego, w którym wybierane są placówki edukacyjne przyjazne uczniom i ich rodzicom. Już sama nominacja jest wyróżnieniem i powodem do dumy. Tym bardziej, że w listopadzie do gazety, Echo Dnia, zostanie dołączony specjalny dodatek, w którym zaprezentowani zostaną wszyscy nauczyciele nominowani do nagrody oraz placówki edukacyjne zgłoszone do plebiscytu.

Głosowanie zostanie przeprowadzone najpierw na szczeblu miasta i powiatu, później w skali województwa, a następnie w ogólnopolskim finale. Dostanie się placówki do następnych etapów wiąże się nie tylko ze zdobyciem wyróżnień i tytułów, ale również pieniędzy na wyposażenie szkoły. W głosowaniu wybrani zostaną najbardziej cenieni i lubiani przez uczniów nauczyciele w całym województwie świętokrzyskim. W ramach akcji wyłoniona zostanie również Szkoła Roku w Świętokrzyskiem.

Głosowanie już się rozpoczęło! Typować, sprawdzać wyniki i aktualne informacje możecie pod adresem: http://www.echodnia.eu/swietokrzyskie/szkola-roku

We wtorek, 30 listopada o godz. 22:00 kończy się głosowanie!

m plebiscyt edukacyjny

Osoba odpowiedzialna za treść: Agnieszka Harabin

Copyright © 2022 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku Rights Reserved.