foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Warto odwiedzić

kuratorium kielce


gmina strawczyn herb


bip


 

 ePUAP logo ESP


mein

 

Sukces na Międzygminnym Festiwalu Tańca

W dniu 13 czerwca 2017 roku uczniowie z klasy I, II a, II b i IIIa i III a uczestniczyli w I Międzygminnym Festiwalu Tańca zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Porzeczu.

Czytaj więcej: Sukces na Międzygminnym...

Sukces sportowy sztafet z Oblęgorka - Dwa srebrne medale w finale wojewódzkim!

19 czerwca na stadionie lekkoatletycznym Samorządowego Centrum Kultury i Sportu w Strawczynie odbył się finał wojewódzki w Sztafetowych Biegach Rozstawnych organizowany przez Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Kielcach.

Czytaj więcej: Sukces sportowy sztafet...

Idalia Mastalerz brązową medalistką w biegu na 100 i 300 metrów w Wojewódzkich Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych

5 i 6 czerwca na stadionie MOSiR Kielce odbyły się Wojewódzkie Indywidualne Zawody Lekkoatletyczne Szkół Gimnazjalnych.

Czytaj więcej: Idalia Mastalerz...

Sukces Kacpra

Miło mam poinformować, że Kacper Zadroga z klasy IIIa SP zdobył I miejsce w Świętokrzyskim Konkursie Plastyczno-Literackim organizowanym przez kielecką księgarnię „Tak Czytam”.

Czytaj więcej: Sukces Kacpra

Sukcesy oblęgorskich biologów

W Gimnazjum nr 2 w Oblęgorku od wielu lat prężnie działa koło biologiczne prowadzone przez Jarosława Skoczylasa. Po raz kolejny w tym roku uczniowie tego koła mogą pochwalić się sukcesami w konkursach. Po sukcesach wojewódzkich w konkursie „Ekologia, my i region w którym żyjemyprzyszły następne.

Czytaj więcej: Sukcesy oblęgorskich...

Teatralny sukces uczniów z Oblęgorka

W dniu 30 marca 2017 roku dwunastu uczniów z klasy II b ze Szkoły Podstawowej w Oblęgorku wraz ze swoją wychowawczynią Jolantą Smolarczyk uczestniczyło w XVII Międzygminnym Festiwalu Teatralnym pod nazwą „Wiosna, ach to ty!”.

Czytaj więcej: Teatralny sukces...

II miejsce Gimnazjalistów z Oblęgorka w Powiatowym Turnieju BRD

12 maja w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Sukowie odbyły się XL Eliminacje Powiatu Kieleckiego Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Czytaj więcej: II miejsce...

Nauka popłaca!

Wielu uczniów zastanawia się, czy warto się uczyć. Otóż warto! Przekonała się o tym jedna z uczennic klasy I gimnazjum – Natalia Zapała.

Czytaj więcej: Nauka popłaca!

Copyright © 2023 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku Rights Reserved.