foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Warto odwiedzić

kuratorium kielce


gmina strawczyn herb


bip


 

 ePUAP logo ESP


mein

 

Kolejny sukces Julii

Nasza uczennica Julia Szcześniak wykazała się dużą wiedzą ze znajomości przepisów przeciwpożarowych, bezpieczeństwa powszechnego oraz zasad postępowania na wypadek pożaru, a także historii i tradycji ruchu strażackiego.

Czytaj więcej: Kolejny sukces Julii

SP Oblęgorek najlepszą drużyną w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej Chłopców

10 maja, na obiekcie Samorządowego Centrum Kultury, Sportu i Czytelnictwa w Strawczynie odbył się Gminny Turniej Piłki Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych.

Czytaj więcej: SP Oblęgorek najlepszą...

Sukces Julii

Julia Szcześniak, uczennica klasy 8 b, wywalczyła I miejsce w gminnych eliminacjach OTWP „Młodzież Zapobiega Pożarom” , które odbyły się 27 kwietnia 2022 r. w GOK w Strawczynie.

Czytaj więcej: Sukces Julii 

Praca plastyczna Oliwii nagrodzona

26 kwietnia 2022 r., Oliwia Zapała, uczennica klasy VI, odebrała nagrodę z rąk Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty Kazimierza Mądzika i Biskupa Mariana Florczyka za zajęcie III miejsca  w wojewódzkim konkursie „Nasi tam byli – Westerplatte 1939. Żołnierze 2. Dywizji Piechoty Legionów WP w walkach na Westerplatte”.

Czytaj więcej: Praca plastyczna Oliwii...

Marysia wyśpiewała miejsce na podium!

10 kwietnia 2022 roku na rynku w Łopusznie odbył się koncert finałowy konkursu zorganizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Łopusznie „I Powiatowy Przegląd Pieśni Pasyjnej Łopuszno 2022”.

Czytaj więcej: Marysia wyśpiewała...

Copyright © 2023 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku Rights Reserved.