foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Warto odwiedzić

kuratorium kielce


gmina strawczyn herb


bip


 

 ePUAP logo ESP


mein

 

Szkolny Turniej Szachowy klas I–III

s DSC 0674W naszej szkole wszyscy uczniowie klas I–III SP uczestniczą w zajęciach w ramach Programu ,,Edukacja przez szachy w szkole”. 7 czerwca szesnastu najlepszych uczniów wyłonionych z eliminacji klasowych rywalizowało w Szkolnym Turnieju Szachowym.

Czytaj więcej: Szkolny Turniej...

Oblęgorek kibicował Koronie!

Dzięki Fundacji Sportowcy Dzieciom w ramach ogólnopolskiej akcji ,,Więcej Sportu w Realu” 5 kwietnia uczniowie naszej szkoły wybrali się na mecz Ekstraklasy piłki nożnej: Korona Kielce – Zagłębie Lubin.

Czytaj więcej: Oblęgorek kibicował...

I Szkolny Turniej Bilardowy

4 czerwca grą finałową zakończył się I Szkolny Turniej Bilardowy. Rozgrywki rozpoczęły się 7 maja. Rywalizowało w nich 16 uczniów z klas IV-VIII i III gimnazjalnych. 

Czytaj więcej: I Szkolny Turniej...

Szkoła w Oblęgorku zakwalifikowana do programu „Szkolny Klub Sportowy”  na 2019 rok

Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Kielcach po raz kolejny otrzymał dofinansowanie na realizację zajęć sportowo-rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży szkolnej ze szkół województwa świętokrzyskiego w ramach programu „Szkolny Klub Sportowy” zgodnie z decyzją nr 49 Ministra Sportu Turystyki z dnia 22 października 2018 r. i został Operatorem Wojewódzkim programu „SKS”.

Czytaj więcej: Szkoła w Oblęgorku...

Szkoła w Oblęgorku wyróżniona na gali sportu przez Samorząd Województwa Świętokrzyskiego

20 grudnia w Filharmonii Świętokrzyskiej odbyła się uroczysta gala, na której Samorząd Województwa Świętokrzyskiego podsumował sportowy rok 2018.

Czytaj więcej: Szkoła w Oblęgorku...

Szkolna Halowa Liga Trójek Piłkarskich – wyniki końcowe

            23 listopada odbyła się VIII Edycja Szkolnej Halowej Ligi Trójek Piłkarskich Chłopców. W turnieju udział wzięło 6 drużyn z klas IV–VI. Mecze odbywały się systemem każdy z każdym.

Czytaj więcej: Szkolna Halowa Liga...

Copyright © 2023 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku Rights Reserved.