foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Warto odwiedzić

kuratorium kielce


gmina strawczyn herb


logo ministerstwo

Podsumowanie konkursów

Bardzo miło nam poinformować, że szkolne konkursy plastyczne, których celem była popularyzacja wiedzy na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym, promowanie noszenia odblasków oraz rozwijanie wrażliwości estetycznej zostały rozstrzygnięte.

Czytaj więcej: Podsumowanie konkursów

Dzień Patrona Naszej Szkoły

O Henryku Sienkiewiczu napisano już wiele. Znawcy literatury polskiej poświęcili mu wiele miejsca w swoich badaniach, ale mimo tego, ten wielki pisarz, bo tak można go bez wahania nazwać, nadal wzbudza ogromne zainteresowanie.

Czytaj więcej: Dzień Patrona Naszej...

„Starsi- młodszym”

„Starsi młodszym” to akcja, w której uczniowie klas starszych angażują się na rzecz uczniów młodszych, organizując animacje podczas przerw.

Czytaj więcej: „Starsi- młodszym”

Koncert Filharmonii

W ramach współpracy z Filharmonią Świętokrzyską, w lutym, rozpoczął się cykl koncertów, których odbiorcami będą uczniowie klas 0-III naszej szkoły.

Czytaj więcej: Koncert Filharmonii

Pączek dla każdego…

W tłusty czwartek przewodnicząca SP w Oblęgorku razem ze swoją zastępczynią w ludowych strojach rozdawały pączki. Wchodząc do klas, przypominały o tradycji jedzenia tych słodkich pyszności, by potem częstować każdego.

Czytaj więcej: Pączek dla każdego…

Konkurs ekologiczny

Uczniowie klas 0-III wraz z wychowawczyniami przygotowali prace na konkurs ekologiczny, który corocznie organizuje Starostwo Powiatowe w Kielcach.

Czytaj więcej: Konkurs ekologiczny

Zabawa karnawałowa w Oblęgorku

W sobotę, 25 stycznia, w szkole w Oblęgorku odbyła się zabawa karnawałowa. Jej organizatorami byli: Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Oblęgorku oraz Rada Sołectwa Oblęgorek. Zabawa miała charakter otwarty, więc oprócz uczniów naszej szkoły, mile widzianymi gośćmi były dzieci z sołectw Oblęgór i Oblęgorek wraz z rodzicami.

Czytaj więcej: Zabawa karnawałowa w...

Copyright © 2020 High School Rights Reserved.