Wigilia Szkolna

21.12.2022 r. uczniowie naszej szkoły zasiedli do spotkania opłatkowego.

Przy wigilijnym stole świętowali wspólnie: uczniowie, Dyrekcja, nauczyciele i przedstawiciele Klasowych Rad Rodziców. Było czytanie Słowa Bożego, łamanie się opłatkiem  i najbardziej wyczekiwana część Wigilii - przybycie świętego Mikołaja. Na uczniów klas I- III czekał jeszcze niesamowity prezent - Cymbergaj, który umili  aktywne spędzanie przerw. Świąteczne upominki otrzymali również przedstawiciele Klasowych Rad Rodziców i uczniowie klas I-VIII. Mikołaj był jednak wymagający i aby otrzymać prezent, należało zaśpiewać kolędę lub pastorałkę. Dzięki temu sala rozbrzmiała świątecznymi utworami.

Dziękujemy za dar wspólnej Wigilii i życzymy wesołych, pełnych ciepła i miłości Świąt Bożego Narodzenia.

m DSC 0845

Osoba odpowiedzialna za treść: Dorota Szczypiór

Copyright © 2023 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku Rights Reserved.