foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Warto odwiedzić

kuratorium kielce


gmina strawczyn herb


bip


 

 ePUAP logo ESP


mein

 

Uhonorowani tytułem Absolwenta Szkoły

Zakończenie roku to moment, kiedy nagrodzeni zostają uczniowie wyróżniający się wynikami w nauce, zachowaniem, stu procentową frekwencją.

Czytaj więcej: Uhonorowani tytułem...

Nasza delegacja w Siedlcach…

6 lipca tego roku delegacja naszych uczniów wraz z p. M. Jas udała się do Siedlec, aby uczestniczyć w uroczystości pogrzebowej Śp. Antoniego Cybulskiego – inicjatora Ogólnopolskiego Zlotu Szkół Sienkiewiczowskich, emerytowanego dyrektora Muzeum H. Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej.

Czytaj więcej: Nasza delegacja w...

Ostatnie klasowe ognisko …

Dwa dni przed zakończeniem roku szkolnego uczniowie klasy VI razem z wychowawczynią późnym popołudniem udali się na rajd.

Czytaj więcej: Ostatnie klasowe...

Pożegnanie klas III gimnazjum

23 czerwca na sali gimnastycznej klasy IIa i IIb przygotowały przedstawienie, którego celem było pożegnanie starszych koleżanek i kolegów kończących w tym roku nasze gimnazjum.

Czytaj więcej: Pożegnanie klas III...

Wycieczka do Sandomierza

16 czerwca 2016 roku wraz z uczniami z klasy V, VI oraz I gimnazjum (łącznie 24 osoby) pojechaliśmy na jednodniową wycieczkę do Sandomierza. Całkowity koszt wyjazdu sfinansowany został przez Urząd Gminy w Strawczynie. Program obejmował: zwiedzanie Rynku, zbrojowni rycerskiej, trasy podziemnej, Katedry, zamku, wąwozu lessowego oraz rejs statkiem po Wiśle.

Czytaj więcej: Wycieczka do Sandomierza

Wizyta w Szwecji – ERASMUS +

W dniach 24.05–31.05.2016r. nauczyciele Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku uczestniczyli w wizycie studyjnej programu Erasmus+.

Czytaj więcej: Wizyta w Szwecji –...

Copyright © 2023 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku Rights Reserved.