foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Warto odwiedzić

kuratorium kielce


gmina strawczyn herb


logo ministerstwo

Uhonorowani tytułem Absolwenta Szkoły

Zakończenie roku to moment, kiedy nagrodzeni zostają uczniowie wyróżniający się wynikami w nauce, zachowaniem, stu procentową frekwencją.

Czytaj więcej: Uhonorowani tytułem...

Nasza delegacja w Siedlcach…

6 lipca tego roku delegacja naszych uczniów wraz z p. M. Jas udała się do Siedlec, aby uczestniczyć w uroczystości pogrzebowej Śp. Antoniego Cybulskiego – inicjatora Ogólnopolskiego Zlotu Szkół Sienkiewiczowskich, emerytowanego dyrektora Muzeum H. Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej.

Czytaj więcej: Nasza delegacja w...

Ostatnie klasowe ognisko …

Dwa dni przed zakończeniem roku szkolnego uczniowie klasy VI razem z wychowawczynią późnym popołudniem udali się na rajd.

Czytaj więcej: Ostatnie klasowe...

Pożegnanie klas III gimnazjum

23 czerwca na sali gimnastycznej klasy IIa i IIb przygotowały przedstawienie, którego celem było pożegnanie starszych koleżanek i kolegów kończących w tym roku nasze gimnazjum.

Czytaj więcej: Pożegnanie klas III...

Wycieczka do Sandomierza

16 czerwca 2016 roku wraz z uczniami z klasy V, VI oraz I gimnazjum (łącznie 24 osoby) pojechaliśmy na jednodniową wycieczkę do Sandomierza. Całkowity koszt wyjazdu sfinansowany został przez Urząd Gminy w Strawczynie. Program obejmował: zwiedzanie Rynku, zbrojowni rycerskiej, trasy podziemnej, Katedry, zamku, wąwozu lessowego oraz rejs statkiem po Wiśle.

Czytaj więcej: Wycieczka do Sandomierza

Wizyta w Szwecji – ERASMUS +

W dniach 24.05–31.05.2016r. nauczyciele Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku uczestniczyli w wizycie studyjnej programu Erasmus+.

Czytaj więcej: Wizyta w Szwecji –...

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku Rights Reserved.