Zapraszamy po odbiór zaswiadczeń
z egzaminu ósmoklasisty
w dn. 8.07.2022r. w godz. 9.00 - 12.00

egzamin

Zaśpiewaj z nami hymn szkolny

hymn

Ostatni apel w roku 2015/2016

20 czerwca Samorządy Uczniowskie po raz ostatni w tym roku zorganizowały apel szkolny dla całej społeczności uczniowskiej.

DSC 6469Apel prowadziły członkinie SU Szkoły Podstawowej: przewodnicząca Idalia Mastalerz oraz sekretarz Anna Siedlarz. W pierwszych słowach dziewczęta w imieniu pozostałych członków SU zarówno szkoły podstawowej, jak i gimnazjum skierowały podziękowania do wszystkich uczniów za owocną i udaną współpracę, za liczne angażowanie się w akcje i przedsięwzięcia tworzące życie szkoły. Podziękowania popłynęły również do Dyrekcji i Grona Pedagogicznego za pomoc, cierpliwość, wyrozumiałość i wsparcie.

Cała społeczność uczniowska na apelu poznała wyniki klasyfikacji rocznej. Najwyższą średnią klasową w szkole podstawowej wypracowała klasa IV – 4,47. W gimnazjum najlepsza okazała się klasa IIb - 4,18. W klasyfikacji indywidualnej w szkole podstawowej najlepsi z najlepszych to:

1. Idalia Mastalerz (VI) – 5,54
  2. Anna Siedlarz (VI) i Maja Bożęcka (Va) – 5,45
  3. Marysia Błaszczyk (Vb) – 5,40

W gimnazjum:

1. Damian Prus (IIb) – 5,78
  2. Magdalena Palacz (IIb) – 5,35
  3. Kinga Siedlarz (Ib) – 5,25

Wszyscy uczniowie ze średnią powyżej 4,75 oraz ze 100%-ową frekwencją zostali nagrodzeni gromkimi brawami kolegów i koleżanek oraz upominkiem od Dyrekcji – p. H. Cisowskiej i p. J. Ciołak.

Apel był także okazją do podsumowania konkursów, w których uczestniczyli nasi uczniowie. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody.

Rada Uczniowska SP i Gimnazjum jeszcze raz gratuluje wysokich wyników
i życzy wszystkim wspaniałych, udanych i niepowtarzalnych Wakacji 2016.

Osoba odpowiedzialna za treść: Justyna Pater

Copyright © 2022 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku Rights Reserved.