foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Warto odwiedzić

kuratorium kielce


gmina strawczyn herb


bip


 

 ePUAP logo ESP


mein

 

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

23 czerwca na placu szkolnym ZPO w Oblęgorku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Był to wyjątkowy dzień dla uczniów klas III gimnazjum, dla których były to ostatnie chwile spędzone w murach naszej szkoły.

Czytaj więcej: Uroczyste zakończenie...

„TVN na żywo”, czyli pożegnanie klas III w Gimnazjum nr 2 w Oblęgorku

22 czerwca 2017 r. na długo pozostanie w naszej pamięci. Tego dnia odbyło się pożegnanie klas III gimnazjum, które w tym roku przybrało formę programu TVN na żywo.

Czytaj więcej: „TVN na żywo”, czyli...

Projektowa wycieczka do Parku Miniatur w Krajnie

W dniu 21.06.17r. uczniowie klas 0-IV Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku uczestniczyli w wyjeździe do Parku Miniatur w Krajnie.

Czytaj więcej: Projektowa wycieczka do...

Klasy III SP w Krakowie

19 czerwca, bardzo wcześnie rano, bo o 5.30, klasy III SP wyruszyły na całodzienną wycieczkę do Wieliczki i Krakowa. Nawet o tak wczesnej porze, humory dopisywały wszystkim uczestnikom wycieczki.

Czytaj więcej: Klasy III SP w Krakowie

Wycieczka klas II do oczyszczalni ścieków w Strawczynie 

8 czerwca 2017 r. w ramach lekcji chemii uczniowie klas IIa i IIb pod opieką pani Agnieszki Komisarczyk oraz pani Renaty Parandyk wybrali się do oczyszczalni ścieków w Strawczynie.

Czytaj więcej: Wycieczka klas II do...

Konkurs Wiedzy o projekcie T.A.L.E.

W dniu 14.06.17r. odbył się w naszej szkole Konkurs Wiedzy o projekcie T.A.L.E. (Once Upon an Erasmus Tale) Programu Erasmus+. Konkurs został zorganizowany przez działający w naszej szkole Zespół ds. programu Erasmus+ w składzie p. Błażej Bujała, p. Alicja Gos oraz p. Katarzyna Zagórska.

Czytaj więcej: Konkurs Wiedzy o...

Copyright © 2023 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku Rights Reserved.