foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Warto odwiedzić

kuratorium kielce


gmina strawczyn herb


bip


 

 ePUAP logo ESP


mein

 

„Żyj zdrowo i kolorowo”

s 20190606 083223 resizedW dniach 3-7 czerwca w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku została zorganizowana akcja „Żyj zdrowo i kolorowo” promująca zdrowy styl życia. W inicjatywę włączył się SU, wychowawcy, opiekun świetlicy i uczniowie.

Czytaj więcej: „Żyj zdrowo i kolorowo”

„Recykling na miarę – Moniuszko inspiruje”

s 20190612 111050 resized12 czerwca odbyło się uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród w konkursie „Recykling na miarę – Moniuszko inspiruje”, którego organizatorem była Fundacja VIVE Serce i Zespół Państwowych Szkół Plastycznych im. Józefa Szermentowskiego w Kielcach.

Czytaj więcej: „Recykling na miarę –...

Kielce oczami humanistów

30 maja 2019 r. uczniowie klas VI, VII, VIIIb i VIIIa wraz z nauczycielkami – p. Joanną Ciołak, p. Edytą Zapałą i p. Marzeną Walczak – wybrali się na humanistyczną wycieczkę do Kielc.

Czytaj więcej: Kielce oczami humanistów

Dzień Dziecka

3 czerwca 2019 r. w SP im. H. Sienkiewicza w Oblęgorku obchodzono Dzień Dziecka. Piękna, słoneczna pogoda i dobre humory sprawiły, że był to bardzo udany dzień dla wszystkich uczniów.

Czytaj więcej: Dzień Dziecka -...

Rodzice Dzieciom w przedstawieniu pt. „Witaminki dla księżniczki Marcelinki”

W dniu 3 czerwca z okazji Dnia Dziecka w Szkole Podstawowej w Oblęgorku miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Po raz pierwszy rodzice wystawili dla dzieci przedstawienie teatralne pt. „Witaminki dla księżniczki Marcelinki”. Tematyka bajki dotyczyła zdrowego odżywiania dzieci pełnego w produkty bogate w witaminy i wartości odżywcze.

Witaminki dla księżniczki Marcelinki - film

Czytaj więcej: Rodzice Dzieciom w...

„Tradycję należy pielęgnować…”

Po raz kolejny delegacja naszej szkoły brała udział w Ogólnopolskim Zlocie Szkół Sienkiewiczowskich, który w tym roku odbył się w Szkole Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Olecku (województwo warmińsko-mazurskie). Od 24 do 26 maja w tym mieście gościło 37 szkół, które noszą imię Henryka Sienkiewicza.

    m Skan 20190528 (2)            P1040636 

Czytaj więcej: "Tradycję należy...

Copyright © 2023 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku Rights Reserved.