Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku - „Starsi- młodszym”

„Starsi- młodszym”

„Starsi młodszym” to akcja, w której uczniowie klas starszych angażują się na rzecz uczniów młodszych, organizując animacje podczas przerw.

m IMG 20200311 104122Spotkania odbywają się w każdą środę. Ostatnio były to taneczne przerwy. Pierwsze spotkania mamy już za sobą i trzeba przyznać, że cieszyły się one ogromnym zainteresowaniem ze strony naszych uczniów. Młodsi koledzy poruszali się rytmicznie do „Macareny”,„ Czekolady”, czy słynnych „Kaczuszek”. Uczniowie chętnie angażowali się w proponowane aktywności i doskonalili swoje taneczne umiejętności.

Uczniowie klas starszych mają wiele ciekawych pomysłów, na to w jaki sposób urozmaicić czas młodszym kolegom, a swoje pomysły będą systematycznie wcielać podczas kolejnych spotkań.

Dziękuję wszystkim uczniom za wspólnie spędzony czas i zapraszam na kolejne „ Aktywne przerwy”.

Osoba odpowiedzialna za treść: Edyta Durlik

office2