Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku - Erasmus+ Edukacja szkolna, współpraca szkół KA229

EU flag Erasmus vect POS

Erasmus+ Edukacja szkolna, współpraca szkół KA229

Miło nam poinformować, że Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku rozpoczyna międzynarodową współpracę w ramach projektu Erasmus+ Edukacja szkolna, współpraca szkół KA229.

Tytuł projektu to Traditions and customs – promoters of interculturality in the 21st century. W ramach projektu uczniowie i nauczyciele naszej szkoły odwiedzą placówki naszych zagranicznych partnerów w Rumunii, Hiszpanii, Słowacji i na Litwie oraz wykonają różnorodne działania projektowe. Czas trwania projektu to dwa lata, a łączna suma dofinansowania to 27 686,00 euro.

Koordynator projektu: mgr Błażej Bujała