foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkolny Kleks

gazeta szk

Warto odwiedzić

kuratorium kielce


gmina strawczyn herb


logo ministerstwo

apel      
W trosce o bezpieczeństwo  własne i innych Dyrektor szkoły prosi
o załatwianie niezbędnych spraw w formie telefonicznej (nr tel. 413030429 - sekretariat, 693255105- dyrektor szkoły) lub za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail dyrektor.spooblegorek@gmail.com

konkurs ortograficzny onlineKonkurs ortograficzny online dla uczniów i nauczycieli - Mistrz Dyktand i Mistrz Ortografii

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

Serwis edukacyjny dyktanda.pl pragnie zaprosić na pierwszą edycję konkursu „Mistrz Dyktand i Mistrz Ortografii".

Jest on skierowany zarówno do lubiących tworzyć, jak i rozwiązywać dyktanda. Konkurs rozpoczyna się już 24 kwietnia br., będzie trwał do 24 maja br. Oprócz mistrzowskich tytułów na zwycięzców czekają liczne wartościowe nagrody. W konkursowej puli czeka ponad 130 atrakcyjnych paczek z nagrodami. Korzystanie ze strony i udział w konkursie jest bezpłatny. Dołącz do zabawy i naucz się ortografii z przyjemnością!

Konkurs odbywać się będzie w dwóch grupach: Mistrz Dyktand oraz Mistrz Ortografii.

W pierwszej przewidziano pięć poziomów: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia, dorośli (nauczyciele). W drugiej z kolei, uczestnicy zawalczą w czterech kategoriach: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia. Im więcej dyktand uczestnik utworzy lub poprawnie rozwiąże, tym więcej punktów zdobędzie, co przełoży się na wyższą pozycję w rankingu. Każdego dnia od 25 kwietnia br. będą do wygrania na facebook.com/dyktandapl/ dodatkowe nagrody.

Dodatkowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: dyktanda.pl. Nagrodzonych zostanie łącznie piętnastu Mistrzów Dyktand – oznacza to nagrody za 1, 2 i 3 miejsce w każdej kategorii oraz 88 Mistrzów Ortografii – nagrody za 1, 2 i 3 miejsce, a także 19 nagród dodatkowych w czterech kategoriach. Poprzez facebook.com/dyktandapl/ nagrodzonych zostanie kolejne 30 osób. Do paczek z nagrodami trafi ponad 600 nagród rzeczowych (głównie książkowych) przekazanych przez sponsorów. Nagrody zostaną dostosowane do kategorii wiekowej laureata.

 Zapraszamy!

office2

Copyright © 2020 High School Rights Reserved.