foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Warto odwiedzić

kuratorium kielce


gmina strawczyn herb


logo ministerstwo

Wykaz szkolnych zawodów sportowych  - rok szkolny 2020/2021

 Nazwa imprezy

Organizator

Adresaci

Termin

Turniej Tenisa Stołowego

M. Zieliński

VI - VIII

05 II 2021

Turniej Gier i Zabaw

R. Sobczak

I - III

19 III 2021

Turniej Bilardowy ,,8”

M. Zieliński

IV - VIII

12 III 2021

Zawody Pływackie

D. Szczypiór

IV - VIII

20 IV 2021

Mistrzostwa Lekkoatletyczne

R. Sobczak

IV - VI

31 V 2021

Mistrzostwa Lekkoatletyczne

M. Zieliński

VII - VIII

31 V 2021

Turniej Szachowy

M. Zieliński

I - III

11 VI 2021

 Wykaz szkolnych konkursów  - rok szkolny 2020/2021

Rodzaj

Osoba odpowiedzialna

Termin realizacji

Klasy

"Super Liczuś”

Justyna Kowalczyk-Knap,
Małgorzata Rogula, Justyna Pater, Katarzyna Foks

14.04.2021

III-VI SP

“Konkurs wiedzy na temat projektu Erasmus+” *termin uzależniony od kolejnego przedłużenia trwania projektu

Błażej Bujała

27.01.2021 lub 12.05.2021*

IV-VIII SP

“Konkurs z języka angielskiego z wykorzystaniem TIK”

Błażej Bujała

Alicja Gos

14.04.2021

IV-VIII SP

“Rodzinny konkurs na najpiękniejszą ozdobę świąteczną”

Aneta Zapała

Eliza Żelazna

16.12.2020

31.04.2021

0

I Konkurs Recytatorski Przedszkolaków "Wiosna w poezji dziecięcej"

Aneta Zapała

19.03.2021

0

“Matematyczny Czar Par” 

Justyna Pater

Małgorzata Rogula

Justyna Kowalczyk-Knap

18.02.2021

V-VI
VII-VIII

“W poszukiwaniu niemieckich słów wokół nas” Konkurs na najciekawsze zdjęcie miejsca, obiektu, nazwy zawierającej germanizmy.

Anna Nadgrodkiewicz

17.03.2021

VII-VIII

Konkurs Informatyczno-Plastyczny –
E-Kartka Wielkanocna

Joanna Ciołak

29.03.2021

IV-VIII

Mikołajkowy Turniej Łamigłówek

Małgorzata Rogula

Justyna Pater
Justyna Kowalczyk-Knap

07.12.2020

V-VIII

I Ogólnopolskie Dyktando na Święto Niepodległości

Karolina Kamińska

Agnieszka Harabin

Bogusława Górniak

11.11.2020

IV - VIII

Konkurs literacki “Żywot Człowieka Poćciwego”

Karolina Kamińska

Agnieszka Harabin

Bogusława Górniak

30.11.2020

IV - VIII

Konkurs ze znajomości baśni

Agnieszka Harabin

Karolina Kamińska

26.04.2021

IV

Konkurs ortograficzny

Agnieszka Harabin

Karolina Kamińska

21.05.2021

IV- VI

Dyktando Niepodległościowe (etap wojewódzki)

Agnieszka Harabin

10.03.2021

VII - VIII

 Konkursy organizowane przez świetlicę

Dzień Życzliwości

Agnieszka Otawska, Anna Nadgrodkiewicz, Renata Sobczak

20.11.2020

0-I, I-III

Konkurs na najładniejszą kartkę Bożonarodzeniową

Agnieszka Otawska, Anna Nadgrodkiewicz, Renata Sobczak

07-16.12.2020

I-III, VI-VIII

II Świetlicowy Konkurs Układania Puzzli na czas.

Anna Nadgrodkiewicz

11.02.2021

0-I, II-III

Dzień morza-konkurs plastyczny na najładniejszy pejzaż morski

Agnieszka Otawska, Anna Nadgrodkiewicz, Renata Sobczak

08-12.03.2020

I-III, VI-VIII

Konkurs na najbardziej kreatywną pisankę

Agnieszka Otawska, Anna Nadgrodkiewicz, Renata Sobczak

22-26.03.2020

I-III, VI-VIII

Smaki Europy

Anna Nadgrodkiewicz, Agnieszka Otawska, Renata Sobczak

10-14.05.2021

0-VI/VIII

Konkurs plastyczny “Mój wymarzony zawód”

Anna Nadgrodkiewicz

07-11.06.2021

I-III

 Konkursy organizowane przez bibliotekę

Szkolny Konkurs Pantomimiczny "Jaka to baśń?”

Renata Parandyk

12.05.2021

I-III

Szkolny Konkurs Czytelniczy  “Baśniowy Świat pana Kleksa”

Renata Parandyk

24.03.2021

IV

Szkolny Konkurs na “Ekslibris Biblioteki Szkolnej”

Renata Parandyk

27.01.2021

V-VIII

 

 Wykaz imprez i wydarzeń szkolnych - rok szkolny 2020/2021

Rodzaj imprezy

Osoba odpowiedzialna

Termin

Adresaci

Tydzień Profilaktyki

Edyta Durlik

12-16.04.2021

Cała szkoła

Dzień Życzliwości

Edyta Durlik

Agnieszka Harabin

Świetlica szkolna

23.11.2020

Cała szkoła

Próbna ewakuacja szkoły

Marcin Zieliński

27.11.2020

Cała szkoła

Zakończenie roku szkolnego

Marcin Zieliński

25.06.2021

Cała szkoła

Święto Niepodległości

Dorota Szczypiór

10.11.2020

Cała szkoła

Święto Wszystkich Świętych

Dorota Szczypiór

30.10.2020

SU, Zuchy

Rocznica Zbrodni Katyńskiej

Dorota Szczypiór

14.04.2021

V- VIII

Konstytucja 3 Maja

Dorota Szczypiór

05.05.2021

Cała szkoła

Jasełka

Bogusława Górniak

Agnieszka Harabin

17.12.2020

IV-VIII

Tydzień Kultury Języka

Bogusława Górniak

Agnieszka Harabin

Marzec 2021

(dokładna data uzależniona od terminu podanego przez KO w Kielcach)

IV-VIII

Światowy Dzień Książki

Bogusława Górniak

23.04.2021

Cała szkoła

Dzień Języka Ojczystego

Bogusława Górniak

Agnieszka Harabin

Karolina Kamińska

22.02.2021

IV-VIII

Dzień Patrona

Bogusława Górniak

Agnieszka Harabin

11.05.2021

Cała szkoła

Misterium Wielkopostne

Ks. Artur Zakrzewski/ Zbigniew Wójcik

31.03.2021

Cała szkoła

Dzień Bezpiecznego Internetu

Joanna Ciołak

Justyna Pater

09.02.2021

Cała szkoła

Dzień Liczby Pi

Małgorzata Rogula

Justyna Pater

15.03.2021

VI-VIII

Światowy Dzień Poezji

Renata Parandyk

17.03.2021

Cała szkoła

Międzynarodowy Dzień Książek dla Dzieci

Renata Parandyk

09.04.2021

Cała szkoła

Tydzień Bibliotek

Renata Parandyk

10-14.05.2021

Cała szkoła

Dzień Ziemi

Anna Stankiewicz

19-23.04.2021

klasy IV –VII

Podczas lekcji przyrody, geografii

 Wykaz wycieczek szkolnych - rok szkolny 2020/2021

 

Miejsce docelowe

Uczestnicy / Organizator

Termin realizacji

Urząd Gminy

kl. VIII / Dorota Szczypiór

05.03.2021

Zalew w Strawczynie (ognisko na zakończenie szkoły)

Kl. VIII / Marcin Zieliński

01.06.2021

Rajd Barania Góra - Sieniawa Góra połączony z ogniskiem

Kl. VIa / Małgorzata Rogula

27.05.2021

Rajd rowerowy połączony z ogniskiem

Kl. IV-VIII (osoby chętne) / Anna Nadgrodkiewicz

03.06.2021

Park linowy

Kl V / Dorota Szczypiór

08.05.2021

Wyjście do oczyszczalni ścieków Strawczyn_JP

Kl. VIIab / Justyna Pater

12.05.2021

Zalew w Strawczynie - ognisko klasowe

Kl. IV a / Alicja Gos

01.06.2021

Rajd pieszy na trasie Góra Perzowa - Góra Barania

Kl. VIIb / Błażej Bujała

27.05.2021

Rajd pieszy na Baranią Górę

Kl. V/ Dorota Szczypiór

27.05.2021

Rajd pieszy na Perzową Górę

Kl. IV b / Agnieszka Harabin

27.05.2021

Rajd pieszy na trasie Góra Perzowa - Góra Barania

Kl. VIIa / Justyna Kowalczyk-Knap

27.05.2021

Rajd pieszy Barania Góra - Perzowa Góra zakończony ogniskiem.

VIB / Jarosław Skoczylas

27.05.2021

TERMINARZ SPOTKAŃ Z RODZICAMI

 TERMIN

ODBIORCY

TEMATYKA SPOTKANIA

FORMA SPOTKANIA

DOSTĘPNI

NAUCZYCIELE

2 IX 2020

3 IX 2020

Klasy 0-III

Klasy IV-VIII

Spotkanie organizacyjne. Zapoznanie z procedurami bezpieczeństwa w okresie pandemii COVID-19 na terenie szkoły. Wybór Klasowych Rad Rodziców.

stacjonarnie

wychowawcy

2 X 2020

Klasy 0-III

Klasy IV-VIII

Dziennik elektroniczny Vulcan- obsługa.

Bieżące sprawy klasowe.

Online poczta,

Teams - kontakty indywidualne dla potrzebujących i chętnych

wychowawcy

16 XII 2020

godz. 17-18

17.00-18.00

Klasy 0-III

Klasy I-III

Bieżące sprawy klasowe. Pedagogizacja rodziców.

Zapoznanie z projektami ocen semestralnych.

Konsultacje przedmiotowe.

stacjonarnie

stacjonarnie

wychowawcy

nauczyciele przedmiotowcy

17 XII 2020

godz. 17-18

18.00-18.30

Klasy IV-VIII

Klasy IV-VIII

Bieżące sprawy klasowe. Pedagogizacja rodziców.

Zapoznanie z projektami ocen śródrocznych.

Konsultacje przedmiotowe

stacjonarnie

stacjonarnie

wychowawcy

nauczyciele przedmiotowcy

21 I 2021

godz. 17-18

godz. 18-19

Klasy 0-III

Klasy IV-VIII

Podsumowanie pracy semestralnej.

aplikacja

Teams

wychowawcy

22 III 2021

Godz. 17.00

Godz. 18.00

Klasy I-III

Klasy IV-VIII

Konsultacje z wychowawcami oraz nauczycielami przedmiotów.

Konsultacje z wychowawcami oraz nauczycielami przedmiotów

stacjonarnie

stacjonarnie

wychowawcy

i nauczyciele przedmiotowcy

29 IV 2021

godz. 17-18

Klasa VIII

Procedura egzaminu ósmoklasisty. Bieżące sprawy klasowe.

aplikacja Teams

wychowawca

19 V 2021

godz. 17-18

Klasy 0-III

Bieżące sprawy klasowe.

Pedagogizacja rodziców.

stacjonarnie

wychowawcy

20 V 2021

godz. 17-18

18.00-18.30

Klasy IV-VIII

Klasy IV-VIII

Bieżące sprawy klasowe. Zapoznanie z projektami ocen rocznych. Pedagogizacja rodziców.

Konsultacje przedmiotowe.

stacjonarnie

wychowawcy

nauczyciele przedmiotowcy

17 VI 2021

godz. 17-18

godz. 18-19

Klasy 0-III

Klasy IV-VIII

Podsumowanie pracy rocznej.

aplikacja Teams

wychowawcy

Terminy i forma spotkań mogą ulec zmianie.

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku Rights Reserved.