Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku - Spotkanie z przedstawicielami biura podróży

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

tablica wywiadowka
karnawal ZABAW KARNAWAL
Zimowisko w Białym Dunajcu
 zimowisko

Prosimy rodzicow
o telefoniczne powiadomienie szkoły o decyzji skierowania dziecka
na zimowisko  

Warto odwiedzić

kuratorium kielce


gmina strawczyn herb


logo ministerstwo

Spotkanie z przedstawicielami biura podróży

W środę, 27 listopada 2019 w naszej szkole gościliśmy przedstawicieli biura podróży „Prima Tour” z Kielc. Spotkanie to związane było z realizacją projektu „Szkolne biuro podróży”.

Uczniowie klasy VII mieli możliwość zapoznania się z specyfiką pracy w biurze podróży. Poznali również wytyczne, które należy uwzględniać przy organizacji wycieczki. Było to bardzo istotne dla odbiorców, gdyż to właśnie oni wcielą się w rolę organizatorów i przewodników wycieczki dla swoich kolegów ze szkoły współpracującej.

Młodzież naszej szkoły miała możliwość przekonać się, że organizacja dobrej wycieczki to odpowiedzialne zadanie, które wymaga dużego zaangażowania ze strony wielu osób. Pani Ola i pan Marcin przybliżyli nam również możliwości wypoczynku, jakie oferują biura podróży oraz najatrakcyjniejsze turystycznie miejsca.

Na zakończenie odbył się konkurs, dotyczący wiedzy o atrakcjach turystycznych województwa świętokrzyskiego. Uczniowie świetnie odpowiadali na zadawane pytania, zdobywając nagrody przygotowane przez naszych gości.

Było to bardzo ciekawe doświadczenie, które niejedną osobę zainspiruje do odkrywania ciekawych zakątków naszego kraju i świata.

Osoba odpowiedzialna za treść: Edyta Durlik

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku Rights Reserved.